Vi udvider vores team

Vi har startet året med at byde velkommen til 2 nye kolleger. Der er run på her på kontoret, og vi har derfor udvidet vores team.

Sig hej til Ea Nielsen

Ea er uddannet indenfor multimedie design og grafisk kommunikation og har mange års erfaring indenfor markedsføring – online såvel som offline. Hun elsker gåture i naturen med sin mand og hund. Hun drikker 12 kopper kaffe på arbejde, og så har hun en dejlig karisma omkring sig.

Ea skal vikariere for Tine, der går på barsel medio februar.

 

Sig hej til Jesper Kam Nielsen

Jesper er uddannet fra Stark, og har mod på nye udfordringer indenfor hjul og transportmateriel. Han holder af at være aktiv, og spiller en del håndbold og fodbold. Han har brugt en del fritid som træner for ungdomshåndbold.

Jesper indgår i det interne salgsteam, og kommer til at servicere kunder her fra kontoret.

Tilbage til oversigten